Potřebujete pomoct?

603 816 838 Ideálně v následujících hodinách: 10h-16h PO-PÁ

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy jsou chloubou podlahy v obytném prostoru .Většinou se jedná o speciální několika vrstvou, nejčastější třívrstvou konstrukcí dřevěného materiálu, spojeného na křižnou vazbu, která zabezpečuje nejlepší parametry dřevěných podlah.

Horní - nášlapnou - vrstvu třívrstvých parket tvoří 4mm silná deska z ušlechtilého dřeva, která určuje vzhled hotového parketového nebo prkenného dílce, a tím i celé podlahy. Masivní vrstva je tvořená z kvalitních dřevin, jako je dub, buk, javor, jasan, ale také exotické dřeviny.

Obdobně jako u laminátových podlah se i zde můžete rozhodnout pro design prkno nebo parketa. Povrch horní vrstvy je z výroby upraven v zásadě dvěma způsoby, buď lakování několika vrstvami speciálních laků, nebo olejovaných - naneseným vrstvy ekologického oleje. Oba tyto způsoby zaručují dlouhou životnost i ve velmi namáhaných obytných prostorech.

Střední nosná vrstva, ve které je vyfrézováno pero a drážka, je vyrobena z měkkého dřeva. Spodní vrstvu parket tvoří dýha. Její funkce je pro hotový výrobek nesmírně důležitá, protože zajišťuje podélnou i příčnou stálost hotového dílce.

Montáž třivrstvé podlahy Dub + Třešeň na lepidlo CHemos SPU 60    Akce:RD v Hradci Králové

 

     

 

Ukázky realizací

Publikováno: 5.1.2017
16 zobrazení