Potřebujete pomoct?

737 003 130 Ideálně v následujících hodinách: 10h-16h PO-PÁ

Služby

Pokládka podlah všech typů

Pokládáme podlahy všech typů. Jsme odborně proškolení a certifikovaní, z dlouholetou praxí v pokládce podlahových krytin.

Prodej podlah

Prodáváme a pokládáme kvalitní a ověřené podlahové krytiny, plovoucí, dřevěné, laminátové či PVC podlahy. Nabízíme také linoleum, Marmoleum a vinylové podlahy.

Broušení dřevěných podlah

Jíž více než deset let provádíme renovací podlah a udržujeme u Vašich projektů tu nejvyšší kvalitu zpracování.

Pokládka PVC 

Nabízíme široké spektrum podlahovin PVC s vysokou kvalitou od předních světových výrobců v rozmanitosti dřeva, parket, keramické dlažby až po technické a jednobarevné vzory.

Pokládka Marmoleum

Marmoleum podlaha vyžaduje nejen výrobu z dobrých a trvanlivých materiálů, Těžko lze položit dobrou podlahu bez předchozí úpravy podlahové plochy v dané místností. Vždy je proto lepší obrátit se na odborníky ve specializovaných firmách, kteří s výběrem poradí a dokáží podlahu také odborně položit. I tady platí, že spěch se nevyplácí a zároveň že podlaha je základem kvalitního a pohodlného bydlení.

Pokládka plovoucích podlah

Prodáváme a montujeme plovoucí podlahy značky Egger, a Quick Step. Přijďte si vybrat plovoucí podlahu ze široké nabídky barev, a dekorů. 

Pokládka koberců

Na vzorkové prodejně můžete v klidném prostředí vybrat koberce z celé řady vzorů, které jsou i k zapůjčení pro dokonalé sladění barev. Koberce máme jak vpichované tak smyčkové. Pokládka většinou zahrnuje vyrovnání podkladů, montáž koberce a řezaného soklu lepeného na zeď nebo do lišty.             

Hloubkové čištění podlah

Naše firma též provádí hloubkové čištění podlah - strojem BONA POWER SCRUBBER. Hloubkově vyčistí a pečuje o podlahy z PVC, vinylové podlahy, přírodní linoleum (Marmoleum), dlažby, lité betonové podlahy, je jedinečné efektivní v čištění dřeva v interiéru i exteriéru. Čistí olejované i lakované dřevěné podlahy, stejně jako velmi znečištěné venkovní terasy. 

Renovace dřevěných teras

Pokud se chystáte na renovací venkovní dřevěné terasy, je třeba počítat s tím, že se musí olejovat před sezonou a po sezoně, a to každoročně čištěním a napouštěním venkovním barevným olejem. Ceny za renovace venkovních podlah se pohybují od 250-450,-Kč/m2.

Údržba podlah-návod na údržbu

Svým zákazníkům doporučujeme výrobky osvědčené pro údržbu a čištění podlahy a návody na čištění. Pokud se potřebujete s námi poradit, neváhejte nás kontaktovat.

 
 
 

Ukázky realizací

Publikováno: 5.1.2017
404 zobrazení