Potřebujete pomoct?

603 816 838 Ideálně v následujících hodinách: 10h-16h PO-PÁ

Pokládka PVC

Inspirace je to,  co hledáte, když se rozhodujete o vaší nové podlaze. Vámi zvolená podlahová krytina, vás bude inspirovat k vytvoření lepšího životního prostředí vašeho domova. Proto ve všech činnostech naší práce se přizpůsobujeme potřebám a přáním každého zákazníka, aby výsledek naší společné práce byl nad očekávání a co nejvyšší možné kvalitě.

PVC 

Nabízíme široké spektrum podlahovin PVC s vysokou kvalitou od předních světových výrobců v rozmanitosti dřeva, parket, keramické dlažby až po technické a jednobarevné vzory. V naší nabídce najdete PVC heterogenní (složeno z několika vrstev) homogenní) v celé své tloušťce stejného složení i probarvení). Druhy PVC pro lehkou zátěž, určených pro domácnost, byty, rodinné domy až po silné zátěžové PVC , určené pro kanceláře, školy, komerční výstavbu i lehký průmysl. Většina podlahovin je technicky přizpůsobena pro použití na podlahové topení.

PVC podlahoviny se vyrábí v různých tloušťkách a pasových šířkách 2 - 5 m, ale také ve čtvercích, či rozměrech lamel plovoucích podlah. Poradíme vám, jak s druhem a vhodností podlahoviny, tak i s barevnou kombinací ve vašem interiéru. Samozřejmostí je úprava povrchu stávajícího podkladu, před položením vámi zvoleného podlahového materiálu, pro zajištění jeho dlouhé životností a neposlední řadě doporučíme systém údržby včetně dodání údržbových a ošetřujících přípravků od společností Dr. Schutz.

Ukázky realizací

Publikováno: 5.1.2017
16 zobrazení