Potřebujete pomoct?

603 816 838 Ideálně v následujících hodinách: 10h-16h PO-PÁ

Hloubkové čištění podlah - strojem Bona Power Scrubber

Jedna se o zcela nový systém, který okamžitě " oživuje " podlahy a navrací jim jejich původní vzhled. Znečištěné podlahy budou opět zářit jako nové. Uklízíte podlahu pravidelně a přesto je po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev každé podlahy.

Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete. Pouze jeden tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadá, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 - 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili.

Strojové čištění pomocí strojem Bona Power Scrubbe je účinné na veškeré druhy podlahových krytin. Hloubkově vyčistí a pečuje o podlahy z PVC , vinylové podlahy, Marmoleum , veškeré dlažby, venkovní terasy, Čistí olejované i lakované dřevěné podlahy, stejně jako velmi znečištěné venkovní terasy.

Stroj je velmi účinný díky kombinací s extrémně účinným přípravkem Bona Deep Clean Solution (čisticí prostředek rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy)

Čistící stroj má dvě rotační válcové kartáče. Čistí podlahu do hloubky, aniž by ji poškrábal. To je výhoda, oproti konkurenčním, jedno talířovým diskovým čistícím strojům. Stroj je obzvláště výhodný pro čištění dřevěných podlah - toto je novinka na trhu.  

Ukázky realizací

Publikováno: 5.1.2017
16 zobrazení